Dokan-pro-plugin-for-WordPress-website

0 ریال

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
44 ۳

با پلاگین dokan pro شما می توانید در کمتر از نیم ساعت فروشگاه وردپرسی خود را که با پلاگین ووکامرس ساخته اید را به یک مارکت پلیس به عظمت آمازون ، eBay ، Shopify ،  Magento بسازید اگر می خواهید خیلی سریع با کارمزد محصولات متفاوت (فیزیکی ، دیجیتال) کسب درآمد کنید این پلاگین پتانسیل خیلی بالایی دارد حتما این پلاگین نصب کنید و تا انتهای مقاله با من همراه باشید تا با قابلیت های این افزونه آشنا شوید.

داشبورد مدیریت

داشبورد دکان جایی است كه می توانید بر نمای كلی فروشگاه خود در قسمت انتهایی نظارت داشته و برخی از موارد اصلی را برای دیدكار برجسته كنید تا بتوانید آنها را در یك جا ببینید.

dashboard dokan pro
داشبورد دکان پرو

داشبورد پلاگین dokan pro به ۴ قسمت تقسیم شده است “با یک نگاه” ، “بررسی اجمالی” ، “به روزرسانی های اخبار Dokan” و “به روز باشید”

در یک نگاه

در یک نگاه دکان پرو
نگاه کلی در افزونه دکان پرو

در بخش نگاه ، ” فروش خالص این ماه ” ، ” تعداد فروشندگان ثبت نام شده در این ماه ” ، ” تعداد محصولات ایجاد شده در این ماه ” ، ” کمیسیون بدست آمده ” ، “تعداد فروشندگان منتظر تصویب” ، ” برداشت های منتظر تصویب ” نمایش داده می شود .

بررسی اجمالی

نمای کلی بخش شامل ارائه کلی و گرافیکی از تعداد کل از فروش، تعداد سفارشات قرار داده شده و کمیسیون.

overview dokan pro
بررسی اجمالی در دکان پرو

 

به روز رسانی های اخبار

دکان اخبار به روز رسانی بخش در صفحه نمایش داشبورد همه آخرین به روز رسانی اخبار مربوط به به دکان دیده می شود.

به روز باشید

در بخش به روز بودن ، می توانید با عضویت در خبرنامه ما با استفاده از آدرس ایمیل ، کلیه اخبار مربوط به ویژگی های جدید پلاگین dokan pro را دریافت کنید.

stay up to date dokan
آپدیت در افزونه دکان پرو

مدیریت درخواست های برداشت

۵ گزینه برداشت وجه (Paypal ، انتقال بانکی ، Skrill ، Wirecard ، Stripe) در دوکان وجود دارد. برای تنظیم گزینه پرداخت ، به

WP-Admin→Dokan→Settings→Withdraw Options→ Withdraw Methods بروید

سپس روش برداشت مورد نظر خود را انتخاب کنید

withdrawal dokan pro
تنظیمات برداشت دکان پرو

فروشندگان

Dokan Multivendor Marketplace به شما اجازه می دهیم در عرض چند دقیقه وب سایت Amazon و eBay خود را ایجاد کنید. با انجام این کار ، این ویژگی را خواهید داشت که به دیگران اجازه می دهید در بازار شما بفروشند. این افراد می توانند از داشبورد خود محصول ایجاد کنند ، سفارشات را مدیریت کنند و از همه مهمتر فروشگاه های خود را ایجاد کنند. این افراد به فروشندگان معروف هستند.

فهرست و مدیریت فروشنده

به WordPress Admin Dashboard → Dokan → Vendors بروید

dokan-all-vendors-dashboard
فهرست فروشنده ها در پلاگین دکان پرو

در این قسمت پلاگین dokan pro شما می توانید تمام فروشندگان خود را در یک مکان واحد پیدا کنید. علاوه بر این ، شما داده ها و اطلاعات مهم فروشندگان خود را دریافت خواهید کرد.

می توانید نام فروشگاه ، ایمیل ، دسته فروشگاه ، تلفن و زمان ثبت نام آنها را به عنوان فروشنده پیدا کنید.

از همه مهمتر ، شما می توانید فروشندگان خود را با یک دکمه فعال و غیرفعال کنید.

enabling-disabling-dokan-vendors
فعال و غیر فعال کردن فروشندگان در افزونه دکان

اطلاعیه ها

هنگامی که شما نیاز به برقراری ارتباط با تمام فروشندگان خود دارید ، اعلامیه فروشنده یک ویژگی واقعا مهم است. اعلامیه فروشنده دقیقاً وارد داشبورد فروشنده می شود. ما همچنین در حال کار بر روی ارسال اعلان های ایمیل برای اطلاعیه ها هستیم.

اعلامیه ایجاد کنید

 Announcement dokan pro
درج اعلامیه در دکان پرو

محل ایجاد اطلاعیه

در پلاگین dokan pro می توانید از wp-admin -> Dokan -> Announcement اطلاعیه جدیدی ایجاد کنید . این کار به سادگی ایجاد پست است. شما فقط یک گزینه اضافی برای تعریف قابلیت مشاهده دارید.

شما می توانید تمام فروشندگان را انتخاب کنید. یا می توانید ” فروشنده منتخب ” را انتخاب کرده و فروشندگان مورد نظر خود را جستجو کنید تا اطلاعیه را به آنها اختصاص دهید.

Announcement location
محل اعلامیه در پلاگین دکان پرو

نمای فروشنده

پس از انتشار موفقیت آمیز اعلامیه ، فروشندگان تعیین شده شما می توانند اعلامیه را در صفحه داشبورد خود مشاهده کنند.

Seller view dokan pro
صفحه داشبورد فروشندگان

هر یک از عناوین اعلان قابل کلیک است. با کلیک بر روی عنوان آگهی ، فروشنده به جزئیات آگهی منتقل می شود. همچنین فروشنده می تواند بر روی پیوند “مشاهده همه” کلیک کند تا تمام اطلاعیه ها را در یک صفحه مشاهده کند.

اعلامیه را برنامه ریزی کنید

بعضی اوقات می توانید به عنوان یک مدیر بسیار شلوغ باشید و ممکن است بخواهید اطلاعیه ای را برنامه ریزی کنید که بعدا منتشر می شود و فروشندگان را از آن مطلع کنید. از آنجا که ویژگی اعلامیه پلاگین dokan pro یک نوع پست سفارشی است و شما همیشه می توانید یک پست را به همان روشی که برای پست های عادی انجام می دهید ، برنامه ریزی کنید.

هنگام ایجاد اطلاعیه ، فقط روی ویجت بالا سمت راست “انتشار” کلیک کنید. گزینه ای با نام Published را مشاهده خواهید کرد و باید روی “بلافاصله” تنظیم شود. می توانید آن را به هر تاریخ و هر زمان تغییر دهید. فقط روی ویرایش کلیک کنید و زمان و تاریخی را که می خواهید به فروشندگان خود اطلاع دهید تنظیم کنید.

اما به یاد داشته باشید ، این کار باید قبل از انتشار اطلاعیه انجام شود. نمی توان پس از انتشار برنامه ریزی کرد.

درخواست بازپرداخت (فروشنده)

مرحله ۱: مشتری – مذاکره فروشنده

یکی دیگر از امکانات پلاگین dokan pro این است که مشتری می تواند مذاکره برای بازپرداخت را از پشتیبانی فروشگاه دکان یا درخواست محصول اضافه ، یادداشت سفارش یا مستقیماً با فروشنده از طریق روش های دیگر (ایمیل ، تلفن و غیره) تماس بگیرد.

مشتری باید شماره سفارش را ارائه دهد. اگر سفارش چندین مورد داشته باشد و مشتری فقط به یک محصول یا یک نوع محصول مسترد شود ، باید آن جزئیات را درج کند.

مرحله ۲: ارسال درخواست به مدیر

پس از توافق فروشنده با واجد شرایط بودن مشتری ، فروشنده درخواست بازپرداخت را از داشبورد فروشنده در برابر سفارش ایجاد می کند.

برای این کار ، به بخش فروشنده -> سفارشات بروید.

روی سفارشی که می خواهید بازپرداخت کنید کلیک کنید. سپس بر روی درخواست بازپرداخت کلیک کنید .

order dokan pro
سفارشات در افزونه دکان پرو

پردازش بازپرداخت (سرپرست) در پلاگین dokan pro

سرپرست درخواست را به داشبورد خود wp-admin → Dokan. درخواست بازپرداخت دریافت می کند.

در بخش مدیران در انتظار ، همه درخواستهای تأیید نشده استرداد را می توانند ببینند. این شامل نام فروشنده ، مقدار بازپرداخت ، بازپرداخت دلیل ، دروازه پرداخت ، و تاریخ از درخواست بازپرداخت.

Processing a refund
پردازش بازپرداخت در افزونه دکان پرو

گزارش های کسب درآمد

گزارشات کسب درآمد کلی فروشگاه در یک مکان را نشان می دهد. شما به سادگی می توانید گزینه کسب گزارش براساس روز ، سال و فروشنده را انتخاب کنید.

برای رفتن به “گزارش های درآمد” از داشبورد WP باید به این قسمت بروید:

WordPress Admin Dashboard → Dokan → Reports.

گزارشات کسب درآمد کلی فروشگاه در یک مکان را نشان می دهد. شما به سادگی می توانید گزینه کسب گزارش براساس روز ، سال و فروشنده را انتخاب کنید.

 

Earning Reports dokan
گزارش کسب درآمد در افزونه دکان

منبع : wedevs.com

امتیاز ما

بازبینی ها

شما باید برای ورود به سیستم وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با فروشنده

رایگان

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
44
۳

نویسنده

admin
تماس با فروشنده

اطلاعات مورد

آخرین به روز رسانی: ۷ اردیبهشت, ۱۴۰۳
Released: ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸
نسخه: 3.10.3
حجم فایل: 12.5MB
مستندات: Yes

برچسب ها