Schema-Pro-WordPress-Website-Plugin

0 ریال

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
88 ۲

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه وب سایت ها رتبه خوبی را در نتایج جستجوی Google دریافت می کنند؟ در این بررسی خواهید فهمید که چگونه با پلاگین schema pro می توانید رتبه بندی ستاره ، ساعات کاری ، تصاویر و همه موارد خوب دیگر به راحتی به وبسایت خود اضافه کنید.

همانطور که می دانید جلب توجه کاربران برای افرادی که می خواهند کسب و کار آنلاین داشته باشند بسیار مهم است.خواه بخواهید تا به مردم در مورد پیشنهاد شغلی اطلاع دهید ، یک دستورالعمل را به نمایش بگذارید و یا محصولی را برای تجارت خود ارائه دهید ، باید از بقیه مردم متمایز شوید.

اولین چیزی که کاربران اینترنت در صفحات نتایج جستجوی Google مشاهده می کنند نوشته هایی که زیر لینک وب سایت شماست . از آنجا که این نوشته ها اصلی ترین پل ارتباطی بین وب سایت شما و افرادی است که می خواهید در آن دعوت کنید پیشنهاد می کنم حتما به دنبال پلاگین schema pro برای وردپرس باشید.

بررسی پلاگین اسکیما پرو

Schema markup ابزاری است که میکرو داده ها را به صفحه وب اضافه می کند که یک قطعه غنی در Google SERP ایجاد می کند. Schema.org سازمانی شامل Google ، Bing ، Yandex و Yahoo است که برای کمک به موتورهای جستجو در درک بهتر محتوای سایت شما ایجاد شده است.

هدف از این امر این است که وقتی کسی چیزی را جستجو می کند بیشترین نتایج را بدست می آورد. نشانه گذاری های طرحواره با قرار دادن نوشته های غنی که زیر وب سایت شما اضافه می شود صفحه وب شما را بسیار جذاب تر می کند .

نوشته ای با طرحواره ممکن است شامل تاریخ انتشار ، رتبه بندی ستاره ها ، شاید یک عکس و توضیحات متا باشد. اگر توضیحات متای خود را ارائه ندهید ، Google معمولاً با برداشتن چند خط از محتوای صفحه ، یکی از موارد خاص خود را ایجاد می کند. به همین دلیل پلاگین Schema PRO برای وردپرس برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است.

schema-pro
انواع دسته بندی ها در schema pro

وب سایت شما نه تنها باید نشان دهد که از هر موضوعی که تمرکز کرده اید مرجع است ، بلکه باید اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو چه وب سایت شما را ارائه می دهند.

بنابراین وقتی کاربران به دنبال یافتن نوع محتوای شما می گردند ، Google می تواند سوالات آنها را با سایت شما مطابقت دهد. نوشته های زیر لینک غنی معمولاً به نفع همه است . آنها به شما کمک می کنند رتبه بالاتری کسب کنید و به Google کمک می کند تا ارتباط را تعیین کند تا بتواند بهترین نتایج را ارائه دهد.با برخی از به روزرسانی های جدیدی که Google در حال نصب است ، این فقط اهمیت پیدا می کند. این به روزرسانی ها برای اطمینان از اینکه کاربران نتایج با کیفیت بالاتری برای جستجوهای خود دریافت می کنند ، طراحی شده اند.

بنابراین پلاگین Schema PRO به وب سایت شما نوعی ریز داده داده می دهد که کیفیت را نشان می دهد ، بنابراین سایت شما در جستجوهای ارگانیک رتبه بالاتری خواهد داشت .شایان ذکر است که موتورهای جستجو در نهایت نوشته های زیر لینک غنی را تعیین می کنند و تمام افزونه های طرحواره می توانند افزودن خطوط ریز داده به سایت شما باشند. با این حال ، این ، همراه با محتوای با کیفیت و اقتدار خوب کمک فوق العاده ای خواهد کرد.

چرا باید از Schema PRO به عنوان پلاگین Schema خود برای وردپرس استفاده کنید؟

تعداد زیادی افزونه وردپرس در دسترس است و استفاده از یک مورد اشتباه می تواند باعث شود شما خرابکاری کنید و تمام تلاش شما را  هیچ نتیجه ای نداشته باشد “پلاگین Schema PRO” توسط من و بسیاری دیگر که از وردپرس استفاده می کنند بسیار مورد توجه است.

این برای افرادی که دانش کمی در مورد برنامه نویسی و کد دارند بسیار عالی است زیرا به شما امکان می دهد داده ها را با کمترین تلاش اضافه کنید . تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نوع طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس پست ها و صفحه هایی را که می خواهید علامت گذاری نیز اضافه کنید انتخاب کنید. می توانید صفحاتی را انتخاب کنید که به طور خاص می خواهید در آن گنجانده شده یا از آن حذف شوند.

در حالی که وب سایت شما احتمالاً قبلاً دارای اطلاعات است ، این طرح به شما امکان می دهد محتوای موجود را ترسیم کرده و کد را به قسمت های داده مانند نویسنده ، تاریخ ، عنوان ، دسته و تصویر اضافه کنید پلاگین Schema Pro یک گزینه برتر از همان توسعه دهنده پلاگین All In One Schema Rich Snippets است . این به شما کمک می کند نشانه گذاری مناسب طرح JSON-LD را به سایت خود اضافه کنید. اما این کار را منحصر به فرد انجام می دهد.

اکثر افزونه های دیگر با افزودن محتوای جدید معمولاً به صورت یک جعبه بررسی یا جعبه ای با سایر جزئیات طرح نشانه گذاری طرح را اجرا می کنند اسکیما پرو از آن چشم پوشی می کند . در عوض می توانید نشانه گذاری طرح را به محتوای موجود خود اضافه کنید. نیازی به نمایش یک جعبه بررسی اضافی نیست.

این کار را با ترسیم نقشه محتوای موجود و فیلدهای سفارشی خود بر روی نوع نشانه گذاری طرح مورد نظر برای افزودن انجام می دهید. توسعه دهندگان یک رابط کاربری ساده ایجاد کرده اند که روند کار را آسان می کند .

وقتی پلاگین Schema Pro را نصب می کنید ، یک جادوگر راه اندازی مفید برای پیکربندی طرح اصلی جهانی برای سایت شما مانند پروفایل های اجتماعی و مسیر راهنما به شما می دهد سپس برای افزودن نشانه گذاری طرح برای محتوای خاص  ابتدا از ۱۳ نوع طرح مختلف شامل چه نوع نشانه گذاری طرح برای اضافه کردن می شوید

rich-snippets-wordpress
نصب schema pro

 

سپس ، شما انتخاب می کنید که کدام محتوا را هدف قرار دهید. می توانید همه پست ها / صفحات / انواع پست های سفارشی را هدف قرار دهید  . یا می توانید مطالب خاصی را وارد کنید / حذف کنید.

schema-markup-wordpress
مطالب خاص در schema pro

و پس از انجام این کار ، می توانید به راحتی گزینه های مختلف علامت گذاری را با استفاده از لیست های کشویی به قسمتهای موجود یا  قسمتهای سفارشی ترسیم کنید.

انواع علامت گذاری افزونه اسکیما پرو

پلاگین Schema PRO ابزاری برای وردپرس است که به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاهی نشانه گذاری طرحواره را برای وب سایت خود ایجاد کنید. این پلاگین برای هر نوع سئو مورد نیاز شما با ۱۳ نوع مختلف نشانه گذاری طرحواره ارائه می شود.

REVIEW SCHEMA 

اگر مواردی مانند کتاب ، فیلم ، فناوری ، غذا و غیره را بررسی کنید ، ویژگی بررسی  پلاگین های اسکیما پرو به خصوص مفید خواهد بود.

best-review-schemna-plugin
انواع علامت گذاری در اسکیما

با Schema Review for WordPress ، قطعه های SERP شما فوق العاده حرفه ای به نظر می رسند و می توانند از تصاویر ، رتبه بندی ، گزینه های قیمت و توضیحات مختصر استفاده کنند ، علاوه بر پیوند به بررسی کامل.

طرح مشاغل محلی

برای حرفه ای جلوه دادن مشاغل محلی در صفحات نتایج ، نشانه گذاری طرح تجاری ابزاری مفید است. با استفاده از این افزونه ، قطعه شما در بالای صفحه نتایج Google برای جستجوی نقشه نشان داده می شود و به کسب و کار شما کمک می کند از بقیه برجسته باشد.

local-business-schema-wordpress
نقشه اسکیما پرو

این به کسب و کار شما در جذب مشتری و افزایش سئو سایت کمک می کند.

طرح مقاله

برای نویسندگان ، وبلاگ نویسان ، نویسندگان و غیره ، این ویژگی طرح مقاله پلاگین Schema PRO برای جلب توجه کار شما بسیار عالی است. این مقاله از وب سایت های مربوط به جستجو و قطعات خاصی را نشان می دهد.

article-schema-plugin-wordpress
مطالب مرتبط در اسکیما

می توانید انتخاب کنید کدام وبلاگ ها یا مقاله هایی را که در SERP گوگل برجسته کرده اید خوب باشید.

طرح سرویس 

اگر خدماتی از قبیل بهسازی منزل ، مراقبت از اتومبیل ، بازاریابی دیجیتال ، مسافرت و غیره ارائه می دهید ، می توانید با استفاده از نشانه گذاری طرح خدمات ، اطلاعات بیشتری را به شما نشان دهیم که ایده روشنی در مورد همه کارهایی که به مردم می دهد و آنها را به استخدام شما ترغیب می کند بلافاصله.

service-schema-plugin
خدمات در افزونه اسکیما

SCHEMA محصولات

اگر شما صاحب یک وب سایت تجارت الکترونیک و یا اگر شما یک شرکت کالا می باشد، شما می توانید از این نشانه های طرح کالا ایجاد برای نشان دادن محصولات، بررسی خود، قیمت، و در دسترس بودن را در مخاطب حق در صفحه

product-schema-wordpress-plugin
محصولات در پلاگین اسکیما

طرح دوره

تمام اطلاعاتی را که می توانید نمایش دهید و دانش آموزانی که به دنبال دوره ای مانند شما می گردند را پیدا کنید.

course-schema-wordpress-plugin
دوره آموزشی در اسکیما

شخص SCHEMA 

در پلاگین Schema PRO طرح نشانه گذاری می تواند کمک به شما در اضافه کردن اطلاعات اضافی در مورد خودتان و آن ساختار به خوبی به طوری که به نظر میرسد خوب و به خوبی در مورد شما صحبت می کند.

پلاگین schema pro
اطلاعات شخصی اسکیما

RECIPE SCHEMA

برای دستور العمل ها به شما امکان می دهد مواد اولیه ، مقدار کالری ، بررسی ، زمان پخت و بیشتر داشته باشید و به وب سایت خود ظاهری تازه و پیچیده بدهید.

recipe-schema-wordpress
دستور آشپزی در اسکیما

طرح پست شغلی

برای یافتن کارمند مناسب برای کار ، طرح ارسال شغل به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به مشاغل را مستقیماً در قطعه جستجو نشان دهید و روند کار را تا حد ممکن روان کنید.

job-posting-schema-plugin
ارسال شغل در پلاگین اسکیما

این افزونه برای وردپرس دارای تمام این ویژگی ها و همچنین مواردی برای نرم افزار ، کتاب ، رویداد ، فیلم ، افراد ، دوره ها ، محصولات و خدمات است که آن را به یک افزونه عالی در همه موارد برای هر کاری که باید انجام دهید تبدیل می کند.

برنامه کاربردی نرم افزار

از نشانه گذاری های برنامه برای برنامه های نرم افزاری خود استفاده کنید ، به طوری که جزئیات آنها به خوبی در نتایج موتور جستجو ارائه می شود.

software-application-schema-wordpress
نرم افزار و برنامه در اسکیما

طرح کتاب 

کشف کتاب و نویسنده در نتایج جستجو برای کاربران آسان تر است

book-schema-plugin-wordpress
کتاب در پلاگین اسکیما

طرح رویداد 

رویداد هرچه باشد ، با پلاگین Schema PRO می توانید از این نشانه گذاری برای جلب نظر کاربران استفاده کنید تا بتوانند رویداد را پیدا کنند و در آن نیز شرکت کنند.

events-schema-wordpress
رویدادها در افزونه اسکیما

VIDEO OBJECT SCHEMA 

برای جلب نظر کاربران با اطلاعات سریع در مورد ویدیو ، می توانید از نشانه گذاری طرح ویدئو شی استفاده کنید.

video-schema-plugin-wordpress
ویدیو در اسکیما پرو

ویژگی های پلاگین

این پلاگین برای جلوه ای جذاب به وب سایت ها بسیار عالی است. زیبایی قطعه غنی شما نه تنها برای کلاس به نظر رسیدن وب سایت شما و هم برای جلب توجه مردم مناسب است ، اما Google وقتی سایت ها به احتمال زیاد کلیک می کنند ارزش بیشتری برای سایت ها قائل است.

این بدان معنی است که اسکیما پرو فقط با بهبود جذابیت وب سایت می تواند شما را در SERP بالاتر ببرد.

با این پلاگین قطعه شما می تواند رتبه بندی ، هزینه ها ، ویژگی ها و سایر اطلاعات مربوطه را به جای فقط پیوند و یک توضیح کوتاه نشان دهد.

قطعه های ساخته شده با پلاگین Schema PRO می توانند تعداد کلیک های ارگانیکی را که وب سایت شما دریافت می کند افزایش دهند و به Google نشان دهند که سایت شما معتبر است. این گزینه نیز وجود دارد که به افراد اجازه می دهد به عنوان رتبه بندی بازدیدکنندگان رأی دهند ، اگرچه این امکان غیرفعال است.

شما می توانید برای هر یک از پست های خود از اسکناس های طرحواره استفاده کنید زیرا برای پشتیبانی از انواع پست ها طراحی شده است. شما همچنین می توانید برای هر صفحه ای طرحواره را فعال کنید.

اسکیما پرو با استفاده از فناوری JSON-LD کلیه قوانین و الزامات Google را با کد بسیار بهینه و تمیز انجام می دهد.

این افزونه وردپرس شما را قادر می سازد تا زمینه های طرحواره را به هر طریقی که نیاز دارید درست کنید و از زمینه های سفارشی پشتیبانی می کند . این را می توانید با هر جزئیاتی که می خواهید نشان دهید تمدید کنید.

چگونه می توانید بفهمید که نشانه گذاری طرح شما در حال کار است؟

در اینجا مشکل مارک گذاری طرحواره وجود دارد. نمی توانید آن را در قسمت جلویی سایت خود مشاهده کنید. حتما ممکن است بتوانید جعبه بررسی یا رتبه بندی ستاره خود را مشاهده کنید. اما این علامت گذاری واقعی طرحواره ای نیست که موتورهای جستجو در حال بررسی آن هستند.

بنابراین چگونه می توان فهمید که پلاگین Schema PRO شما به درستی علامت گذاری طرحواره را به سایت شما اضافه می کند تا بتوانید آن قطعه های غنی را دریافت کنید؟

یک راه این است که به کد منبع HTML سایت خود نگاه کنید. اما روش بهتر فقط استفاده از ابزاری رایگان از Google است.

Google یک ابزار اختصاصی  تست داده برای آزمایش دارد که تمام آن چیزی که شما باید انجام دهید اینست که یک URL وارد کنید و گوگل به شما تفکیک خواهد کرد که آیا نشانه گذاری طرح شما وجود دارد یا نه و اگر نشانه گذاری طرح شما به درستی انجام شده باشد.

google-structured-data-testing-tool
تایید عملکرد درست افزونه اسکیما

 

جمع بندی

امیدوارم که این بررسی بتواند به شما در درک اسکیما پرو و اهمیت آن کمک کند. من فکر می کنم خواه یک وبلاگ نویس ، صاحب مشاغل یا کسی باشید که می خواهد حضور آنلاین بیشتری داشته باشد و سئو وب سایت های خود را افزایش دهد ، افزونه اسکیما پرو انتخاب مناسبی برای شماست.

ارائه نتایج خوب برای افرادی که هیچ مهارت برنامه نویسی ندارند همان چیزی است که پلاگین Schema PRO برای آن عالی است. در مجموع ، اگر می خواهید نشانه گذاری طرحواره را بدون نیاز به درج جعبه محتوای اضافی به وردپرس اضافه کنید این پلاگین یک روش نرم افزاری برای انجام آن است.

این مقاله از سایت kasareviews ترجمه شده است

 

 

امتیاز ما

بازبینی ها

شما باید برای ورود به سیستم وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با فروشنده

رایگان

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
88
۲

نویسنده

admin
تماس با فروشنده

اطلاعات مورد

آخرین به روز رسانی: ۷ اردیبهشت, ۱۴۰۳
Released: ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸
نسخه: 2.7.17
حجم فایل: 22.5MB
مستندات: Yes

برچسب ها