WordPress-smush-pro plugin

0 ریال

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
172 ۳

با پلاگین smush پرمیوم برای بهینه سازی تصاویر سایت شما یک روش بسیار موثر ، آسان و نسبتاً ارزان که باعث سرعت بخشیدن به سایت شما باشد ، که اغلب به طرز چشمگیری انجام می شود. پرونده های تصویری با داده هایی که نیازی به آن نیستند ، خواه این متادیتاهای غیرضروری یا سایر اطلاعات زائد باشند ، متورم می شوند.

بسیاری از تصاویر را می توان با فشرده سازی با ضرر و با کم شدن کیفیت بصری بیشتر فشرده کرد. به طور خلاصه ، سایت های زیادی وجود ندارند که بهینه سازی تصاویر مناسب آن ها نباشد و این به ویژه در مورد سایت های عکاسان صادق است زیرا ما تمایل به گنجاندن تعداد زیادی عکس داریم.

من چندین مورد از گزینه های بهینه سازی تصویر را که برای عکاسان با استفاده از وردپرس برای سایت هایشان در دسترس است بررسی کردم . در حالی که همه آنها اساساً یک کار را انجام می دهند – اندازه پرونده تصویر شما را کوچکتر می کنند – هر کدام این کار را به روش خاص خود و با مدل قیمت گذاری خاص خود انجام می دهند.

معرفی پلاگین WP Smush Pro

پلاگین smush پرمیوم اولین سرویس بزرگ بهینه سازی تصویر ابر بود. وقتی توسعه دهندگان اصلی با مشکلات میزبانی روبرو شدند ، یاهو در سال ۲۰۰۸ وارد عمل شد و آن را تحویل گرفت. این یکی از چندین ابزار وب مستر شد که یاهو به صورت رایگان ارائه داد تا وب به مکانی مفیدتر تبدیل شود. اما ، مانند سایر سرویس های این چنینی (مانند Pipes) مدت طولانی مورد غفلت قرار گرفت و سپس با تغییر اولویت های یاهو رها شد.

برای مدت طولانی این افزونه در دسترس بود اما خدمات اساسی در انتهای یاهو تکه تکه و غیر قابل اعتماد بود. هنگام تلاش برای بهینه سازی تصاویر سایت های خود ، اغلب سرویس را غیرقابل دسترسی می دانید و می تواند مدت زمان طولانی آفلاین باشد. اما اگر شما قادر به نصب هیچ یک از اسکریپت های ابزار بر روی سرور خود نبودید ، این برنامه رایگان بود و برای مدت طولانی یکی از گزینه های بهینه سازی تصویر در فضای ابری بود.

چندین توسعه دهنده برای پیشنهاد جایگزینی وارد عمل شدند. تیمی که بزرگترین سر و صدا را به راه انداخت تیم شرکت استرالیایی WPMU DEV بود. آنها آن را از یک سرویس کاملا رایگان به یک ساختار فرمیوم تبدیل کردند. و نه اینکه فقط به استفاده از bandaids روی پلاگین بپردازند ، آنها آن را به طور کامل بازنویسی می کنند و از همه مهم تر زیرساخت های cloud back-end خود را برای انجام عملیات واقعی تنظیم می کنند. پلاگین smush پرمیوم را شرکت بزرگ WPMU DEV دوباره متولد کرد این شرکت صدها پلاگین و تم وردپرس را ساخته است.

با وجود نام در واقع دیگر همان چیز نیست حتی اگر همان عملکرد را داشته باشد.یک نسخه رایگان وجود دارد که محدود به تصاویر زیر ۱ مگابایت است و از throtling استفاده می کند و یک نسخه برتر (یعنی پولی) WP Smush Pro ، این محدودیت را به ۳۲ مگابایت افزایش می دهد ، throttling را برطرف می کند و چندین پیشرفت دیگر نیز به آن اضافه می کند.

تنظیمات پلاگین smush پرمیوم 

این افزونه دقیقاً مانند هر افزونه دیگر وردپرس نصب می شود. پس از نصب ، تنظیمات افزونه در نسخه رایگان حداقل است. می توانید انتخاب کنید که آیا تصاویر هنگام بارگذاری بهینه شوند یا خیر ، این تمام است.

افزونه wp smush pro
تنظیمات افزونه wp smush pro

اگر تصمیم به ارتقا به “پلاگین smush پرمیوم” دارید ، گزینه های زیادی در دسترس هستند. آنها شامل اعمال فشرده سازی با ضرر ، ادغام با گالری های NextGen و تهیه پشتیبان از تصویر اصلی هستند.

بهینه سازی تصویر انبوه

برای بهینه سازی تصویر دو روش وجود دارد. یکی از آنها این است که تصاویر هنگام بارگذاری در Media Library به طور خودکار بهینه می شوند (البته فقط پس از نصب پلاگین). مورد دیگر  Smush in Bulk  است.

پلاگین smush پرمیوم
بهینه سازی تصویر انبوه در افزونه wp smush pro

بهینه سازی تصاویر به صورت جداگانه

اگر بهینه سازی خودکار هنگام بارگذاری را غیرفعال کرده باشید ، می توانید تصاویر را نیز به صورت جداگانه بهینه کنید. که از طریق کتابخانه رسانه WordPress قابل دسترسی است ، در آنجا ستون جدید WP Smush را پیدا خواهید کرد. (اطمینان حاصل کنید که در نمای لیست کتابخانه رسانه باشید ). تصاویری که هنوز پردازش نشده اند

نحوه کار با افزونه اسموش
تنظیمات تصویر تکی در افزونه wp smush pro

نتایج بهینه سازی

برای تصاویری که قبلاً بهینه شده اند ، آن ستون همچنین تعداد عکس های شاخص گرفته شده وردپرس و همچنین سودهای اندازه فایل را گزارش می کند. برای دستیابی به نتیجه برای پرونده های جداگانه ، می توانید روی نماد بعلاوه کلیک کنید تا گسترش یابد.

دانلود افزونه smush pro
نتیجه های بهینه سازی در افزونه smush pro

ویژگی های دیگر افزونه wp smush pro

HTTPS داده ها بین سایت شما و سرویس ابری رمزگذاری می شوند.
پشتیبانی از NextGen .پلاگین smush پرمیوم از کتابخانه رسانه ویژه ای که گالری NextGen از آن استفاده می کند پشتیبانی می کند ، اما راهی برای تعیین پوشه ها در خارج از کتابخانه رسانه ای معمول وردپرس یا کتابخانه NextGen وجود ندارد.

جمع بندی

نسخه رایگان smush انعطاف پذیری و کنترل چندانی ندارد ، اما کار می کند و ساده است. بسیاری از سایت ها احتمالاً با نسخه رایگان عالی کار خواهند کرد. اما عکاسان اغلب تصاویر بزرگتر از ۱ مگابایت را در سایت های خود بارگذاری می کنند. و این یک نسخه جذاب بسیار جالب است.

برای افزایش این محدودیت اندازه پرونده ، باید به نسخه Pro ارتقا دهید و استدلال با عملکرد دشوار است به خوبی و قابل اعتماد عمل می کند. اما نسخه Pro با اهمیت مهم خود همراه است: قیمت. به دلیل ساختار قیمت گذاری Wp Smush Pro ، برای بیشتر کاربران – یا حداقل آنهایی که هر ماه ده ها هزار تصویر پردازش نمی کنند – احتمالاً در نهایت گران ترین گزینه برای بهینه سازی تصویر در مقایسه با سایر گزینه ها است  با عملکردی که در بین پلاگین های مختلف بهینه سازی بسیار مشابه است ، زیرا آنها عمدتا به همان مجموعه اصلی ابزارهای بهینه سازی زیر هود متکی هستند ، صریحاً گزینه هایی وجود دارند که ارزش بسیار بهتری ارائه می دهند.

منبع : havecamerawilltravel 

امتیاز ما

بازبینی ها

شما باید برای ورود به سیستم وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با فروشنده

رایگان

پیش نمایش زنده
رتبه بندی مورد
172
۳

نویسنده

admin
تماس با فروشنده

اطلاعات مورد

آخرین به روز رسانی: ۱۴ اردیبهشت, ۱۴۰۳
Released: ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸
نسخه: 3.16.2
حجم فایل: 12.5MB
مستندات: No

برچسب ها